Ризик серцевого нападу навчилися визначати по фігурі

15,1 т.
Ризик серцевого нападу навчилися визначати по фігурі

Наявність зайвого вісцерального жиру - так звана фігура-яблуко - є ознакою підвищеного ризику серцевого нападу у жінок. Цей фактор ризику, на думку вчених, є більш серйозним, ніж ожиріння в цілому.

Про це йдеться в звіті, опублікованому в журналі American Heart Association.

Вчені відзначають, що в той час, як загальне ожиріння підвищує ризик серцевого нападу у представників обох статей, жінки з великими таліямі і животом ризикують стати жертвою серцевого нападу більше, ніж чоловіки з таким же типом фігури.

"Результати наших досліджень показують, що те, як розподіляється жирова тканина в організмі, дає більш чітку картину ризиків серцевого нападу, ніж індекс маси тіла (ІМТ)", - сказав провідний дослідник Санні Петерс.

Відео дня

За словами вченого, в даний час лікування не фокусується на надлишку жиру на животі. "Однак більш детальне дослідження ризиків серцево-судинних захворювань і діабету серед людей з фігурою "яблуко "може допомогти запобігти серцевим захворюванням, особливо у жінок", - додав Петерс.

Варто зазначити, що для нового дослідження Петерс і його колеги зібрали дані про майже 500 000 пацієнтів в Сполученому Королівстві в віці від 40 до 69 років і спостерігали за ними протягом семи років.

Однією з теорій виявленої залежності є те, що накопичення жиру в кишечнику пов'язане із запаленням і резистентністю до інсуліну. І обидва ці фактори можуть призвести до серцевих захворювань і серцевих нападів.

Вчений також вважає, що жінкам необхідно стежити за своєю вагою і об'ємом талії, щоб зменшити ризики серцевих захворювань.

Раніше "МедОбоз" писав про головні ознаки серцевого нападу .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки