Смертельно небезпечно! Вчені розповіли, які загрози несе популярне знеболююче

29,1 т.
Смертельно небезпечно! Вчені розповіли, які загрози несе популярне знеболююче

Знеболювальний та протизапальний засіб диклофенак може збільшити ризик виникнення серцево-судинних захворювань на 50%.

До таких висновків прийшли данські вчені, які опублікували відповідне дослідження на сайті медичного журналу British Medical Journal.

Зокрема був встановлений зв'язок між застосуванням диклофенаку і виникненням аритмії, ішемічного інсульту, серцевої недостатності і серцевого нападу.

Подібні ускладнення спостерігалися після місяця вживання ліків. При цьому негативний ефект був помічений і у тих, хто приймав цей препарат у знижених дозах.

Відео дня

Вчені також з'ясували, що люди, які вживали диклофенак, виявилися більш схильні до серцево-судинних захворювань порівняно з тими, хто приймав його аналоги.

У дослідженні взяли участь більше 6 мільйонів жителів Данії у віці від 46 до 49 років.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше світу напророкували одну з наймасовіших епідемій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки