МоваЯзык

/ Кардіологія

Створено ліки від передчасної смерті

Медики перевірили ефективність препарату, який обіцяє запобігти інфарктам та іншим серцевим захворюванням, що допоможе уникнути передчасної смерті.

Американські дослідники протестували синтезований білок pUR4, який підтримує здоров'я і активність клітин серця, передає MedicalXpress. Це засіб потенційно може ефективно запобігати повторним інфарктам і продовжувати життя у дітей з вродженими вадами серця.

Медикамет блокує активність фібронектину - білка, який сприяє реабілітації сполучних тканин після травм, але після серцевих нападів він робить негативний вплив на життєво важливі тканини. Так, він заміщає функціональні м'язові клітини на непотрібні міофібробласти.

І молекула pUR4 побудована таким чином, щоб пригнічувати утворення матриці з фибронектина.

Винайдений препарат був досліджений на гризунах і клітинах серця людини. У мишей, у яких був спровокований серцевий напад, під час відсутності лікування досліджуваним медикаментом розвивався фіброз і порушувалися функції міокарда. У другої групи, яким давали pUR4, ці наслідки були зведені до мінімуму. Аналогічний результат був виявлений з використанням клітин серця людини.

Медики відзначають, що необхідно провести додаткові дослідження для перевірки безпечності та ефективності медикаменту на великих тварин. І тільки після цього фахівці перейдуть до клінічних випробувань ліків.

Раніше "МедОбоз" розповідав про напої для збереження молодості.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини