МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Вчені назвали дієвий спосіб продовжити життя

Вчені з'ясували кілька способів знизити артеріальний тиск і уникнути раптової передчасно смерті.

Дослідження оприлюднило видання Science Alert.

Всього 46 відсотків дорослих людей повинні нормалізувати кров'яний тиск до 130 на 80 міліметрів ртутного стовпа. Для цього потрібно захистити себе від стресу, бути фізично активним і вести здоровий спосіб життя.

Медики радять приділяти 15-20 хвилин на день короткочасному відпочинку в розслабленому стані. Глибоке дихання і нерухоме положення тіла, наприклад, при сидінні на стільці має допомогти впоратися зі стресовим станом.

Сприяють профілактиці передчасної смерті хороші стосунки з близькими людьми і позитивне мислення.

Інтенсивні аеробні вправи допоможуть уникнути серйозних проблем із серцево-судинною системою, викликаних сидячим способом життя. Гімнастику потрібно виконувати 4-5 днів на тиждень. Також рекомендується знизити кількість вживаного алкоголю до помірних доз.

Фахівці радять стежити за вагою, вживаючи в їжу багаті на клітковину продукти. Зменшення маси тіла збільшує приплив крові до мозку, зменшуючи навантаження на кровоносні судини. Також корисна їжа з низьким вмістом солі і високим - калію, наприклад, банани й авокадо.

Лікарі зазначають, що для нормалізації функцій серцево-судинної системи потрібно кинути курити. Вміщені в тютюні речовини викликають швидке зростання кров'яного тиску, обумовлене звуженням судин і пошкодженням клітин, які вистилають їхню внутрішню поверхню.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше були розкриті секрети довголіття племені хунза.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини