МоваЯзык

/ Кардіологія

Вчені сказали, яка користь від склянки молока на день

Вживання склянки молока на день позбавляє від серцевих захворювань

Вживання склянки молока на день позбавляє від серцевих захворювань. Джерело: pixabay.com

pixabay.com

Вживання склянки молока щодня рятує від серцевих захворювань. Ризик ішемічної хвороби серця або інсульту зменшуються на 14%.

Як пише Daily Mail, група дослідників також виявила, що у тих, хто п'є молоко, нижчий рівень холестерину, що може блокувати артерії і призводити до серцевих нападів або інсультів.

Вивчаючи інформацію про здоров'я двох мільйонів британців і американців, вчені виявили, що люди з мутацією, що дозволяє їм споживати велику кількість молока, менш схильні до серцево-судинних захворювань.

"Ми виявили, що серед учасників із генетичною мінливістю, яку ми пов'язували з більш високим споживанням молока, у них був вищий індекс маси тіла, жир в організмі, але, що важливо, більш низький рівень хорошого і поганого холестерину", – розповів провідний автор і дієтолог з Університету Редінга професор Вимал Карані.

Нове відкриття пов'язане зі щораз більшою кількістю доказів того, що молочні продукти дійсно можуть бути корисні для здоров'я. Попередні дослідження дійшли висновку, що молочні продукти не несуть ніякої користі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені розповіли про небезпеку додавання молока в чорний чай.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини