Закладено генетично: вчені розкрили причину раптових смертей

18,0 т.
Закладено генетично: вчені розкрили причину раптових смертей

Дослідники з Каліфорнійського університету знайшли причину раптової зупинки серця під час занять спортом. Вони дійшли висновку, що це обумовлюється клітинною аномалією, закладеною до народження.

Як ідеться в результатах дослідження, опублікованих у журналі MedicalXpress, під час фізичних навантажень у деяких людей виникає гіпертрофічна кардіоміопатія, яка призводить до раптових зупинок серця.

Це захворювання є генетичним і вражає приблизно 1 людину з 500. Аномалія проявляється у потовщенні стінок правого і лівого шлуночків серця і часто призводить до смерті молодих спортсменів.

Під час спостережень дослідники використовували тривимірні культури клітин людського серця з такою ж мутацією, що й у пацієнтів із таким діагнозом. Біологи зробили висновок, що клітини з аномаліями в умовах стресу, тобто навантажень, не могли правильно скорочуватися. Це призводило до аритмії, яка і сприяла смерті під час занять спортом.

Відео дня

Як писав OBOZREVATEL, вчені розповіли, яка дієта є найнебезпечнішою для серця.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки