Вчені розвіяли відомий міф про шкоду сауни

7,1 т.
Вчені розвіяли відомий міф про шкоду сауни

Вчені спростували поширений міф про вплив сауни на тиск. Вони заявили, що відвідування сауни дає таке ж навантаження на організм, як і спорт.

До такого висновку прийшли дослідники з Галле-Віттенбергського університету імені Мартіна Лютера (Німеччина) і Берлінського медичного центру. Попередні результати їх роботи опубліковані на сайті університету.

Експеримент, в якому брали участь 19 осіб, показав, що 25 хвилин в сауні по навантаженню рівні короткому тренуванню на велоергометрі, що позитивно впливає на серцево-судинну систему.

Вчені розвіяли міф про вплив сауни на серце
Відео дня

Автори статті попереджають, що дана процедура не допомагає знизити вагу в зв'язку з відсутністю м'язової активності. Незважаючи на те, що сауна сприяє втраті кількох зайвих кілограмів, використання цього способу призводить до виведення необхідної для організму рідини.

Раніше MedOboz писав, що українська фітнес-тренер Аніта Луценко розповіла, чому низ живота худне гірше. Також вона порадила, як прибрати жир з проблемних місць.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки