МоваЯзык

/ Косметологія

Сексуальна дівчина показала, що облисіння - це не страшно

Молода шведка Тереза ​​Хассон викладає в мережі свої фото, абсолютно не соромлячись своєї хвороби - аполеціі.

Як повідомляє британський таблоїд, проблема облисіння почалася у неї в 14 років і принесла їй чимало проблем. Коли вона помітила, що стала втрачати волосся, вона не на жарт злякалася, адже подумала, що у неї рак.

"У той час я була молода, тому в основному мене турбувало, що це рак, оскільки це звичайно перше, про що ви думаєте, коли бачите втрату волосся. Тоді я не знала, що ця втрата волосся відбувається тільки після хіміотерапії", - сказала вона

Пізніше дізнавшись, що у неї алопеція, дівчина всіляко намагалася змиритися з цим. "Тільки моя сім'я знала про це спочатку, і приблизно через рік я почав розповідати своїм найближчим друзям. Це був великий секрет для мене і я була дуже чутлива, якщо хто-небудь помічав або питав мене про моє волосся", - додає вона.

Пізніше дівчина все ж прийняла свою хворобу і стала навпаки підкреслювати свою красу. "Тепер я відчуваю, що можу бути собою і що мені більше не потрібно приховувати це. Я шкодую, що не робила цього раніше. Але раніше я просто не була до цього готова", - говорить вона.

Тереза ​​закликає інших, хто також зіткнувся з цією проблемою, бути собою. "Не ховайся. Це тільки змушує тебе відчувати себе гірше. Великий камінь полегшення впаде з душі, якщо ви зможете бути самим собою. Будь-хто, хто цього не прийме, - це не та людина, яка вам потрібна у вашому житті", - додає вона .

Вона все ще іноді носить перуки, але більше не страждає від комплексів з приводу своєї зовнішності.

Алопеція - патологічне випадання волосся, що приводить до їхнього часткового або повного зникнення в певних областях голови або тулуба. До найбільш поширених видів алопеції належать андрогенетична (androgenetic), дифузна або симптоматична (effluviums), вогнищева або гніздова (areata), рубцева (scarring).

Як раніше повідомляв "Обозреватель", волосся можуть страждати від перепадів температури і сухості не тільки влітку, а й взимку.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини