Десятки тисяч хворих: в Україні розбушувався грип

23,1 т.
Десятки тисяч хворих: в Україні розбушувався грип

В Україні вперше в цьому епідемічному сезоні зафіксовано циркуляцію вірусів грипу, а показники захворюваності за сім днів виросли майже на 10%.

"За минулий тиждень в Україні вперше з початку сезону зафіксовано циркуляцію вірусів грипу. Поки захворюваність на грип та ГРВІ перебуває на неепідемічному рівні -— на 17,5% менше епідемічного порогу по Україні", — повідомляє прес-слуба Міністерства охорони здоров'я.

У відомстві додали, що за тиждень на грип та ГРВІ захворіли приблизно 165 тис. українців.

Читайте: Досить однієї таблетки: знайдено суперліки від усіх видів грипу

Відео дня
Десятки тисяч хворих: в Україні розбушувався грип

"Протягом тижня на грип та ГРВІ захворіли 164 826 осіб, із них 68% — діти у віці до 17 років. Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих і дітей до 17 років збільшився на 9,7% і 8% відповідно. Летальних випадків від грипу не зареєстровано",— зазначили у МОЗ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, новий вірус грипу в Україні може викликати отит, що загрожує втратою слуху.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки