Загрожує втратою слуху: в Україну прийшов небезпечний вид грипу

28,8 т.
Загрожує втратою слуху: в Україну прийшов небезпечний вид грипу

Новий вірус грипу в Україні може викликати отит, що загрожує втратою слуху.

Про це розповіла завідувачка кафедрою отоларингології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор Юлія Дєєва, пишуть "Факти". За її словами, він називається бульозним.

"Вірус грипу вражає судинну стінку, і на барабанній перетинці утворюються булли — пухирці, наповнені кров'яним вмістом. Вони вкрай болючі, тому вухо болить набагато сильніше, ніж під час звичайного середнього отиту. Булли іноді розкриваються самі, але якщо цього не сталося, повинен допомогти лікар", — підкреслила вона.

Відео дня
Грип в Україні

За словами Деєвої, бульозний отит може призвести до погіршення слуху сенсоневральної приглухуватості, тому потрібно негайно звернутися до лікаря. Якщо хворий забариться тиждень-другий, то допомогти йому часто неможливо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше медики попередили, що прийом антибіотиків під час захворювання на грип не є панацеєю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки