МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Діє моментально: медики заявили про новий спосіб лікування депресії

Нейробіологи з Каліфорнійського університету (США) з'ясували, що малі електричні заряди допомагають в лікуванні людям, що страждають на психічні захворювання. Водночас процедура є абсолютно безболісною ‒ слабкий струм надходить через прикріплені до голови електроди.

За допомогою стимуляції певних областей орбітофронтальної кори головного мозку медикам вдалося скорегувати настрій і психоемоційний стан пацієнтів, йдеться в публікації на сайті Science Direct.

"Стимуляція префронтальної кори головного мозку може використовуватися в цілях корекції поведінки і "витягувати" пацієнтів навіть з важкою формою депресії", ‒ йдеться в дослідженні.

Крім цього, нейробіологи запевнили, що електротерапія має моментальний ефект. Через годину такого курсу кардинально змінюється емоційний фон пацієнта.

Повідомляється, що медики мають намір впровадити цей експериментальний метод в традиційне лікування пацієнтів з психічними відхиленнями.

Як писав OBOZREVATEL, вчені з університету Гранади прийшли до висновку, що впізнати брехуна можна по температурі його носа. В ході експерименту групі випробовуваних запропонували обдурити своїх близьких по телефону.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
0
1
Смішно
9
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини