''Можна оперувати за лічені хвилини'': медики почали лікувати рак за допомогою уколів

41,3 т.
''Можна оперувати за лічені хвилини'': медики почали лікувати рак за допомогою уколів

Медики з Великобританії почали застосовувати уколи для діагностики та лікування раку легенів. За допомогою гарячої голки вони провели біопсію, а за її результатами зробили повторну операцію, видаливши уражену ділянку через маленький прокол.

Як пише The Daily Mail, все лікування ракової пухлини цим методом проходить у три етапи. Спочатку з ураженого органу беруть біоматеріал на аналіз (біопсію), потім роблять прокол між ребрами пацієнта і дістають злоякісне утворення, а потім на це місце поміщають біогель, що прискорює загоєння тканин.

"Новий метод лікування дозволяє прискорити отримання результатів аналізу до двох тижнів, а іноді і днів. Це зменшує занепокоєння пацієнтів і означає, що пухлини, які раніше неможливо було вилікувати без серйозного втручання, зараз можна оперувати під місцевим наркозом за лічені хвилини", ‒ йдеться у ЗМІ.

Відео дня
Медики почали лікувати рак за допомогою уколів

Відзначається також, що пацієнти після проведення такої операції можуть уже наступного дня бути виписаними з лікарні. Екс-хворі, які випробували на собі цей метод, відзначили, що вся операція проходила комфортно.

Як писав OBOZREVATEL, медики прийшли до висновку, що лікування злоякісних пухлин більш ефективне у пацієнтів, заражених певним вірусом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки