Губить людей вода: вчені довели користь вживання пива

23,2 т.
Губить людей вода: вчені довели користь вживання пива

Іспанські вчені з університету Барселони довели, що певна кількість пива, випитого за день, сприяє поліпшенню здоров'я і допомагає контролювати вагу.

Під час своїх досліджень вони спостерігали за 1 249 чоловіками і жінками у віці від 57 років і дійшли до висновку, що помірне вживання пива може знизити ризик гіпертонії і діабету, і, як з'ясувалося, допомагає схуднути.

Дослідження продемонстрували, що у людей, що вживають пінту (0,56 літра) пива на добу, рідше спостерігаються розвиток діабету і підвищений кровоносний тиск. Також у їхніх організмах виявлено меншу кількість жирових відкладень, ніж у людей, які не п'ють пиво.

Відео дня

На думку вчених, корисність цього напою пов'язана з тим, що в ньому містяться фолієва, лимонна й аскорбінова кислота, вітаміни В1 і В2, а також залізо і кальцій. Саме ці компоненти і допомагають організму забезпечити захисний ефект для серцево-судинної системи.

Однак все ж не варто забувати, що щоденне вживання пива більше вказаної норми може негативно позначитися на стані здоров'я.

Раніше "Обозреватель" повідомляв про те, які хвороби можна вилікувати вживанням пива.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки