Експерти назвали головну причину стресу і безсоння у людей

9,5 т.
Експерти назвали головну причину стресу і безсоння у людей

Фахівці інституту маркетингових досліджень GfK визначили основну причину занепокоєння й безсоння людей усього світу. Експерти опитали 27 тисяч чоловік у 22 різних країнах світу.

Респондентів запитували з чим пов'язані їх щоденні занепокоєння, чи добре вони сплять, яку сума складає їх сімейний бюджет, через які речі вони себе картають, чи бояться криміналу, - передає "Навколо світу".

Також дослідників цікавив сімейний стан і здоров'я опитуваних. У трійку провідних причин стресу входять проблеми з грошима. Саме фінансові труднощі заважають спокійно спати і тривожать майже третину респондентів. Більша частина - 29% назвала брак грошей найбільшою проблемою їхньої родини.

Відео дня

На другому місці з невеликим відривом на 2% влаштувалося самобичування. Закриває трійку лідерів - нестача сну. Це сильно турбує 23% опитаних. Людей старше 40 років також починають тривожити проблеми зі здоров'ям, а старше 50 років - необхідність постійно піклуватися про старше покоління. Респонденти старше 60 років відзначали, що їх спокій порушує загроза криміналу, тероризму та стихійних лих.

У п'ятірці головних причин занепокоєння у Франції і Туреччини виявилися діти, а в країнах Латинської Америки (Аргентина, Бразилія, Мексика) майже такою ж загрозою стала небезпека стати жертвою злочину. Стресостійкі люди живуть в Японії та Німеччини, зазначили автори дослідження.

Раніше "Обозреватель" повідомляв про список продуктів, які допоможуть розслабитися.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки