МоваЯзык

/ Здорове харчування

Вчені відкрили нову небезпечну властивість пива

Часте вживання пива може викликати серйозні проблеми з колінними суглобами. Такий висновок зробили вчені на основі дослідження алкогольних звичок людей.

Як з'ясувалося, любителі вина рідше стикаються з остеоартритом колінного суглоба, а ті, хто любить пиво, навпаки, схильні до розвитку артриту, - пише "Ортодокс".

Фахівці досліджували звички 2000 чоловіків і жінок у віці 45-86 років. У людей був артрит колінного або стегнового суглоба. Їх порівняли з контрольною групою в 1000 здорових осіб. У порівнянні з непитущими людьми, добровольці, які випивають по 20 або більше одиниць елю на тиждень, на 93% частіше стикалися з ураженням колінного суглоба. Також вони в два рази частіше мали проблеми із стегновим суглобом.

А ось люди, які пили по 6 келихів вина на тиждень, на 44% рідше страждали від артриту колінного суглоба. Тим часом люди, які випивають мінімум 7 келихів, знижували, тим самим, ризик більш ніж удвічі. Є теорія: у вині містяться антиоксиданти-поліфеноли. І вони рятують від запалення. У свою чергу, пиво підвищує рівень сечової кислоти, яка згубно впливає на суглоби.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше вчені розкрили секрет пива, яке омолоджує організм.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини