Вчені знайшли алкогольний спосіб продовжити життя

33,4 т.
Вчені знайшли алкогольний спосіб продовжити життя

Датські вчені визначили, що постійні зустрічі з друзями і розпивання в середньому келиха вина в день, на 77% знижують ризик ранньої смерті від старечого недоумства, зокрема від хвороби Альцгеймера.

Дослідники протягом 12 місяців спостерігали за 321 пацієнтом, у яких була знайдена хворобу Альцгеймера на ранній стадії. Вони відстежували стан здоров'я випробовуваних і те, як часто, в якій кількості і з ким вони вживали алкоголь, - передає "Навколо світу".

Згідно з отриманими результатами, шанси померти від хвороби Альцгеймера були рівні у тих, хто пив багато або не пив взагалі. А в групі де вживали в середньому по келиху вина в день ризик смерті від недоумства знизився на 77%.

Відео дня

При цьому медики вважають, що сам по собі алкоголь не покращує роботу мозку, але і не шкодить їй. Набагато сильніше на стан пацієнтів впливала велика кількість соціальних контактів. Тобто регулярні зустрічі з друзями дозволяють людям протистояти старечому недоумству.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені здивували новою нормою споживання алкоголю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки