Вчені визначили, що модна палеодієта призводить до ожиріння

2,6 т.
Вчені визначили, що модна палеодієта призводить до ожиріння

Австралійські вчені визначили, що популярна палеодієта призводить до ожиріння. Палеотична дієта передбачає вживання продуктів, якими, імовірно, харчувалася стародавня людина. При цьому її ефективність доведена не була.

В останньому дослідженні вчені довели, що дотримання низьковуглеводної дієти з високим вмістом жирів може призвести до збільшення ваги і погіршення здоров'я, пише Газета.

Вчені провели експеримент, в якому одну групу мишей годували нормальною їжею, а другу - низькокалорійною їжею з підвищеним вмістом жирів. Обидві групи гризунів страждали від надмірної ваги. Через 8 тижнів після початку експерименту у першої групи мишей індекс маси тіла збільшився ще на 15%, виникла непереносимість глюкози і виріс рівень інсуліну.

Відео дня

"Не можна довіряти бульварним ЗМІ, і за порадами для зниження ваги краще звернутися до професіоналів. Стрімкий набір маси тіла, який спостерігався при дотриманні неправильної дієти, викликає зростання кров'яного тиску і проблеми з кістками", - зазначили вчені.

Вчені зійшлися на тому, що людям, які страждають від надмірної ваги і ведуть сидячий спосіб життя, ця дієта категорично не рекомендується.

Як повідомляв "Обозреватель", дієтолог розповіла про шкоду білкових дієт.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки