Названі 5 головних помилок під час сніданку

16,1 т.
Названі 5 головних помилок під час сніданку

Існують найбільш поширені помилки при виборі ранкового меню.

1. Не вистачає білка

Багато людей їдять на сніданок тарілку пластівців з молоком. Схоже на правильний вибір, чи не так? Так, одна тарілка молока забезпечує 8 г білка, але, зізнайтеся, чи завжди ви з'їдаєте повністю все молоко? Напевно, ні. Білок засвоюється повільніше, ніж вуглеводи, так що без достатньої кількості білка ви швидше зголоднієте. Якщо не хочете доїдати молоко, доповніть сніданок вареним яйцем. 100% -ву порцію білка можна отримати, з'ївши тост, наприклад, з арахісовою пастою або іншим подібним "намазуванням".

Відео дня

2. Мало клітковини

У сухих сніданках багато цукру, який швидко засвоюється, і тому швидше з'являється відчуття голоду. І навпаки: чим більше клітковини, тим довше зберігається відчуття ситості. Запам'ятайте правило для сухих сніданків: мінімум 5 г клітковини, і завжди повинно бути більше клітковини, ніж цукру. Для цього можна доповнити вихідний склад насінням льону.

Читайте:Лікарі назвали кращий продукт для схуднення

3. Немає жиру

Після прийому знежирених продуктів вже через годину ви будете знову голодні. Давайте подивимося на нібито здоровий сніданок: знежирений йогурт, сухі сніданки з високим вмістом клітковини і ягоди. Де жир? Варто перейти на 2% -вий йогурт або додати трохи горіхів. Але в цьому випадку більше не означає краще. Навіть незначна кількість жиру довго засвоюється.

4. Недостатньо їжі

Незважаючи на те, що фрукти багаті клітковиною, вітамінами і мінералами, їх може бути недостатньо для сніданку. Деякі снідають на ходу, перекушуючи, наприклад, яблуком або бананом. Але якщо не на бігу, а спокійно сісти і з'їсти продуктів на ті ж 300-400 ккал, то ви відчуєте більше задоволення.

5. Занадто пізно

Зазвичай рекомендують снідати протягом години після пробудження, якщо це можливо. Чим довше людина чекає, тим голоднішою вона стає, і одним стандартним сніданком складно вгамувати "находжене" почуття голоду. Пам'ятайте: одна з основних цілей сніданку - дати організму паливо, енергію після нічної перерви. Якщо сніданок наближається за часом до обіду, то він перестає ефективно виконувати свою функцію.

Якщо хочете, щоб сніданок допомагав вам жити і творити, спробуйте звести помилки до мінімуму.

Читайте:Цикорій зцілює шлунок і допомагає схуднути

Але пам'ятайте: будь-який сніданок краще, ніж його відсутність.

Як повідомляв "Обозреватель", після свят багато людей перейнялися - як прийти у форму і позбавитися не тільки від декількох зайвих кілограмів, але і токсинів. Італійські експерти поділилися своїми порадами з очищення організму від шлаків .

Джерело:Postimees
Джерело
Postimees
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки