Б'ють по серцю: лікарі назвали топ-5 небезпечних популярних продуктів

49,6 т.
Б'ють по серцю: лікарі назвали топ-5 небезпечних популярних продуктів

Фахівці із Всесвітньої організації охорони здоров'я склали список небезпечних для організму людини недорогих продуктів, серед яких - напівфабрикати, і продукти, які містять канцерогени.

Як передають "Аргументи і факти", найбільш шкідливими є дешеві ковбаси і сосиски - адже чим нижче їх вартість, тим менше в них м'яса і більше небезпечних токсичних канцерогенів.

Далі в списку - недорогі напівфабрикати і консерви, в які додають фосфати і трансжири. Експерти відзначили, що в консервованій рибі через окислення банки, зробленої з дешевих матеріалів, можуть почати виділятися важкі метали, які дуже небезпечні для організму.

Відео дня

Дієтологи також не рекомендують вживати занадто дешеві сири, оскільки більшість з них містять замість молока маргарин, що може негативно вплинути на серцево-судинну систему.

Як повідомлявOBOZREVATEL, раніше вчені назвали найкращий фрукт для здоров'я серця, назва якого перекладається як "їжа богів".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки