Перерви на шкідливу їжу допоможуть скинути більше кілограм: дослідження

10,9 т.
Перерви на шкідливу їжу допоможуть скинути більше кілограм: дослідження

Австралійські дослідники прийшли до висновку, що сидять на дієті повинні спробувати збалансувати їх калорійність харчування, як тільки вони схудли, щоб підтримувати вагу і запобігати адаптивний термогенез.

Чіттінг - це "поступка" собі в строгому режимі харчування, наприклад, на вихідні, коли ви дозволяєте собі відійти від строгого режиму і порадувати "шкодою", які ви любите. Це буде ваша психологічна мотивація, щоб в довгостроковій перспективі втратити набагато більше ваги.

Читайте: Могилевська розповіла, як схудла на 25 кілограмів: приклад харчування на один день

Теорія була перевірена на 51 огрядних чоловіків, які були розділені на дві групи: безперервно сидять на дієті і сидять на дієті з перервами (тобто чіттінг).

Відео дня

Перша група протягом 16 тижнів споживала дві третини калорій і протягом цього часу строго дотримувалася режиму. Друга група "сиділа на дієті" 30 тижнів, але з "відпочинком" по тижню в двотижневих інтервалах.

В результаті, друга група втратила більше ваги і жиру, ніж перша. Більш того, їх втрата ваги була стійка, ніж у другої групи.

Дослідники планують продовжити вивчення впливу чіттінг на спалювання жиру.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", ці 4 міфу про правильне харчування ускладнюють процес схуднення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки