Дієтолог назвала найбільш здоровий і популярний фрукт

29,0 т.
Дієтолог назвала найбільш здоровий і популярний фрукт

Слива - це один із найбільш здорових і популярних фруктів. Вона містить активні речовини флавоноїди, а саме антоціани, які надають фіолетовий відтінок.

Про користь розповіла відомий дієтолог Світлана Фус на своїй сторінці в Instagram, перерахувавши, що входить до її складу:

  • вітамін C

  • провітамін А

  • фруктоза і сахароза

  • харчові волокна

  • органічні кислоти

  • азотисті, дубильні, пектинові речовини

  • макро- і мікроелементи.

фрукти
Відео дня

За вмістом вітаміну Є слива є одним із лідерів серед фруктів. А свої корисні властивості плоди зберігають і після переробки.

За словами Фус, люди, які вживають багато овочів і фруктів, зі вмістом флавоноїдів, мають гарне здоров'я, менше страждають хворобами серцево-судинної системи і новоутвореннями.

Ви любите сливи? Якщо немає, то варто до них придивитися 😉 До складу слив входять: ✅ вітамін C ✅ провітамін А ✅ фруктоза і сахароза ✅ харчові волокна ✅ органічні кислоти ✅ азотисті, дубильні, пектинові речовини ✅ макро- і мікроелементи. Вони містять активні речовини флавоноїди, а саме антоціани, які надають їм фіолетовий відтінок. Цікаво, що за вмістом вітаміну Е, слива є одним з лідерів серед фруктів. А свої корисні властивості плоди зберігають і після переробки. Люди, які вживають багато овочів і фруктів, з вмістом флавоноїдів, відзначаються кращим здоров'ям, менше страждають хворобами серцево-судинної системи і новоутвореннями. ☝ Зараз якраз йде сезон сливи. Скористайтеся цим! Будьте здорові, стежте за своїм харчуванням 🙂 # чтобихудетьнадоесть # діетологфус # діетологкіев # діетологонлайн # діетамбой

Публікація від Дієтолог Світлана Фус (@ dietolog.fus)

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше консультант зі здорового способу життя Ольга Фоміна розповіла, як привести тіло в форму за місяць без дієт і голодувань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки