МоваЯзык

/ Здорове харчування

Дієтолог пояснила, кому не можна пити молоко

Молоко може не тільки принести користь здоров'ю, але і нашкодити, тому деяким людям варто обмежити або навіть повністю припинити його вживання.

Дієтолог Аліна Комісарова в своєму Instagram розповіла, в яких випадках доводиться коригувати свій раціон.

Непереносимість лактози

Підтверджується шляхом генетичного аналізу: якщо виявлена лактазна недостатність, треба виключити молочні продукти і стежити за самопочуттям, пізніше їх можна вводити поступово і в невеликих кількостях.

Алергія на білки коров'ячого молока

Встановлюється виміром рівня специфічних антитіл класу IgE, виключаються всі молочні продукти.

Діти до року

Через недостатність ферменту малюку краще не давати ні коров'яче, ні козяче молоко.

Індивідуальні відчуття при хворобах шлунково-кишкового тракту

Часто вживання цього напою може викликати біль, наприклад, при гастриті.

Також фахівець підкреслила, що при відмові від молока без наявності вищеперерахованих причин краще проконсультуватися з лікарем і закликала не виключати продукт:

Ставте лайк, щоб не втратити мене з стрічки ❤️ Люди свідомо відмовляються від молочних продуктів на користь рослинних, навіть якщо їх люблять, просто з-за моди. І це неправильно! Але є групи людей, яким молочні продукти краще обмежити або не вживати зовсім. ✅Непереносімость лактози. І не просто "мені так здається", а підтверджена генетичною аналізом. Генотип Т / Т, С / Т - норма, генотип С / С - лактазная недостатність. Після постановки діагнозу ми виключаємо молочні продукти і стежимо за самопочуттям, потім, можна поступово вводити в невеликих кількостях кисломолочні продукти. ✅Аллергія до білків коров'ячого молока. Визначаємо рівень специфічних антитіл класу IgE. Тут потрібно виключення всіх молочних продуктів з коров'ячого молока. ✅Деті до року. Їм краще не давати ні коров'яче, ні козяче молоко через недостатність ферменту. Тут хочу обмовитися, що мене догодовували в дитинстві козячим молоком, але на сьогоднішній день така тактика не рекомендується. ✅Індівідуальние відчуття (болі) при хворобах шлунково-кишкового тракту. Досить часто молочні продукти, особливо кислі, можуть викликати болі при гастриті, наприклад. Ведіть харчовий щоденник, відзначайте реакцію. Якщо погано - виключайте. ✅Лічний вибір. Якщо ви вирішили, що не подобаються молоко, що від нього у вас акне / здуття / печія і тд, спробуйте спочатку скоротити кількість і вже потім виключати. І не забудьте проконсультуватися з лікарем з приводу того, де брати кальцій. ❗️Пожалуйста, НЕ ТРЕБА виключати молочні продукти: 🔹еслі ви їх любите і вам комфортно 🔹прі інсулінорезистентності / діабеті 🔹прі гіпотиреозі, аутоімунному / детокс протоколі та інших вигаданих системах харчування 🔹чтоби схуднути Слухайте свій організм! Вам вирішувати, що вам є. Головне не нашкодити. ❤️А ви їсте молочні продукти?

Публікація від Дієтолог, Альбіна Коміссарова (@doctor_komissarova)

Раніше MedObobz повідомляв, що в продуктах харчування, серед яких молоко, виявлені небезпечні для здоров'я речовини.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
1
0
Смішно
14
Цікаво
2
Сумно
0
Треш

Блоги медицини