Дівчина на місяць відмовилася від солі і пошкодувала про це: ось у чому причина

Дівчина на місяць відмовилася від солі і пошкодувала про це: ось у чому причина

Дівчина на цілий місяць виключила сіль зі свого раціону аби позбутися здуття живота, але це викликало інші проблеми зі здоров’ям.

Про свій досвід відмови від солі та несподівані наслідки такого рішення для організму, розповіла у своєму блозі Нікіта Бхардвадж.

За її словами все почалося з того, що вона спитала пораду у свого тренера, як їй можна позбутися здуття живота. Він порекомендував виключити з раціону цукор та сіль, ніби-то це повинно допомогти.

Їй було доволі просто відмовитися від солодкого, але вона пошкодувала, що перестала вживати сіль. Адже саме це спровокувало цілу низку проблем.

Відео дня
Судоми

Дівчина заявила, що з часом почалися жахливі судоми. Болі у м'язах були настільки сильними, що дівчина прокидалася з криком посеред ночі. Причиною вона вважає саме електролітний дисбаланс. До того ж, біль став заважати заняттям – навіть біг став справжнім викликом для організму, а інші вправи виконувати було майже неможливо.

Виключення солі із раціону може спровокувати серйозні проблеми зі здоров'ям.
Втома

Також з’явилася сильна втома. Блогерка підкреслила, що однієї води без вживання солі було недостатньо для підтримання електролітичного балансу. Це призвело до того, що рівень натрію в організмі різко впав, що і могло спровокувати втому та запаморочення.

Блогерка заявила, що все могло стати лише гірше, якби вона продовжила свою дієту. Адже цілком вірогідно, що це призвело б до розвитку гіпонатріємії – стану організму, коли рівень концентрація іонів натрію в плазмі крові падає нижче необхідного рівня, що може спровокувати низку патологій.

Тяга до шкідливої їжі

Дівчина заявила, що не може стверджувати чи такою ж є реакція на відсутність солі у інших, але в неї з’явилася сильна тяга до шкідливих продуктів. Вона просто не могла відмовити собі, щоб не з’їсти картоплі фрі чи миску локшини.

Доходило до того, що блогерка настільки захоплювалася, що все закінчувалося переїданням. І це, звісно ж, заважало схудненню та підтримці форми.

Сіль потрібно вживати в помірних кількостях.
Похід до дієтолога

Після всіх цих проблем, Нікіта вирішила звернутися до дієтолога. Він підтвердив, що вона вчинила дійсно неправильно, адже існує дійсно велика різниця між обмеженням та повним виключенням якогось мінералу з раціону.

Блогерка підсумувала, що не варто повністю відмовлятися від споживання солі. Проте, все ж бажано уникати її споживання після 18 години аби уникнути здуття. Це допомогло їй не лише позбутися цієї проблеми, але навіть трохи схуднути.

Наостанок вона попередила, що перш ніж зважуватися на якісь кардинальні зміни у своєму раціоні, варто проконсультуватися зі спеціалістом. І якщо якась порада спрацювала у ваших знайомих – це зовсім не означає, що у вашого організму буде така ж реакція, тому варто бути обережним.

Як повідомляв OBOZREVATEL, сіль необхідна всім, зокрема й тим, хто худне, – але тільки в певних кількостях. Інакше вона перестає бути другом й перетворюється на ворога. Дієтологиня Світлана Фус розповіла, скільки можна людині на день з'їдати солі, щоб це було безпечно.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки