Гостре схуднення: лікарі розповіли, чим перець корисний для здоров'я

18,1 т.
Гостре схуднення: лікарі розповіли, чим перець корисний для здоров'я

Гострий перець і інші "пекучі" спеції сприяють не тільки зниженню ваги, але і зменшують апетит до вживання солі.

Як сказано в сюжеті ТСН, а це в свою чергу корисно для серця і судин - заявляють вчені.

Гостра їжа давно вважалася марною і навіть шкідливою для шлунка та інших органів травлення, однак експерти запевняють, що червоний перець і гострі спеції мають безліч плюсів.

Наприклад, два роки тому було доведено, що гострі страви мають властивість спалювати, а не накопичувати калорії. Крім того, гострі спеції прискорюють метаболізм, а також знижують рівень запалення.

Відео дня

Ще одне дослідження говорить, що ті, хто їдять гостре мають стабільний артеріальний тиск, адже знижується потреба організму в солі.

Правда китайські вчені наполягають, що європейцям, перш ніж навалитися на гостре, бажано проконсультуватися з лікарем.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", чим менше на тарілці харчового "сміття" (сосисок, бутербродів з білим хлібом і салямі, зацукрованих сухих сніданків, смажених в олії оладків з варенням, коричневих жирних грінок і т.п.), і чим більше продуктів у первозданному вигляді, особливо, різнокольорових овочів, ягід, тим краще буде відчувати себе і працювати мікрофлора кишечника.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки