Їсть кожен: лікарка назвала головних убивць імунітету

Їсть кожен: лікарка назвала головних убивць імунітету

Білок тваринного походження, алкоголь, а також цукор завдають максимальної шкоди імунітету людини.

Таку думку висловила лікарка-дієтологиня Олена Соломатіна, передає "ВМ". При цьому не останню роль відіграє спосіб обробки продуктів.

До найбільш шкідливих Соломатіна віднесла продукти, приготовлені у фритюрі, оскільки ці страви викликають систематичне запалення.

"Цукор, крім того, що провокує діабет, блокує утворення білих кров'яних тілець, імунна система страждає", – зазначила дієтологиня.

"Шкідливе надмірне вживання тваринного білка – червоного м'яса. Алкоголь виводить рідину. Шкідливі і продукти, які, змінюють кислотність шлункового соку, наприклад, підсилювачі смаку – глутамат натрію", – додала фахівчиня.

Відео дня
Названі продукти-вороги імунітету

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікарка назвала топ противірусних продуктів, сформувавши так звану дієту для імунітету.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки