Лікарі назвали продукт, який сповільнить процеси старіння

20,3 т.
Лікарі назвали продукт, який сповільнить процеси старіння

Медичні фахівці зі штату Флорида (США) провели дослідження, в результаті якого прийшли до висновку, що чорнослив здатний продовжити молодість.

Лікарі наголосили, що сушені сливи можуть сповільнити втрату кісткової тканини при старінні. Про це повідомляє Medikforum з посиланням на науковий журнал Nutrients.

Видання представило увазі читачів огляд 24 досліджень, які проводились в 2017 році. Результати підтвердили позитивний вплив сухофруктів на організм людини.

Чорнослив допоможе сповільнити процеси старіння
Відео дня

Крім того, лікарі зацікавилися показниками здоров'я 236 жінок в період менопаузи. Представниці прекрасної статі були розділені на дві групи і повинні були вживати 100 грамів чорносливу і 100 грамів сушених яблук щодня протягом року.

В рамках роботи проводилося сканування кісток через 3, 6 і 12 місяців. В результаті з'ясувалося, що у жінок, які вживали сушені сливи, мінеральна щільність кісткової тканини була більше, ніж у учасниць з іншої групи.

Лікарі назвали продукт, який сповільнить процеси старіння

Професор Бахрам Арджманді зазначив, що за останні десятиліття чорнослив став найбільш вітамінним продуктом. Його дуже давно використовують в лікувальних цілях. У продукті міститься нікотинова кислота, гамма-токоферол, альфа-токоферол, фолієва і аскорбінова кислота, бета-каротин, рослинна клітковина, фруктоза, сахароза, глюкоза, рибофлавін. Сухофрукт також містить також велику кількість калію, магнію, кремнію, кальцію, натрію, фосфору, йоду, заліза, міді, молібдену, цинку і багатьох інших елементів.

Сушена слива дозволяє зберегти здоров'я кісток, адже утримує їх щільність. Експерт називає роботу сухофруктів синергетичною, необхідною для запобігання втрати мінералів в кісткових тканинах. Останнє може стати причиною остеопорозу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше була названа ефективна дієта проти старіння. Ці продукти харчування можуть впливати на роботу генів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки