МоваЯзык

/ Здорове харчування

На грані вимирання! Супрун закликала відмовитися від ''чорної'' їжі

Українцям варто відмовитися від прийому в їжу чорної ікри на користь червоної.

У Faccebook в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що відмова від такого делікатесу допоможе врятувати від зникнення деяких видів риб.

"Щодо чорної ікри варто пам'ятати важливу річ — це продукт, одержуваний із дуже рідкісних осетрових риб, які зараз опинилися на межі вимирання! В Україні також всі види осетрових — стерлядь, білуга, російський осетер та інші — занесені у Червону книгу. Головною загрозою для осетрів є браконьєрський вилов цієї риби, головним чином заради їхньої ікри", — заявила вона.

Супрун зазначила, що існують продукти, які не поступаються за своїми корисними властивостями чорній ікрі.

Супрун закликала відмовитися від ''чорної'' їжі

Novate.RU

"Наприклад, ікра лососевих риб (червона ікра), а також ікра лобана і минтая мають схожий вміст білків і незамінних амінокислот. За змістом заліза і фосфору червона ікра майже не поступається чорній, а за змістом кальцію і магнію навіть переважає", — повідомила вона.

Супрун додала, що вітамінів у червоній ікрі стільки ж, як і в чорній.

"М'ясо деяких риб (наприклад, тунця), а також печінка тваринного походження містить набагато більше вітаміну А. Щодо вітаміну Е, то його можна знайти в достатній кількості в соняшниковій олії", — підкреслила міністр.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Супрун попередила чоловіків про небезпечну хворобу.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

6
Коментарі
14
30
Смішно
6
Цікаво
0
Сумно
3
Треш

Блоги медицини