Названа головна помилка у вживанні авокадо під час дієти

7,7 т.
Названа головна помилка у вживанні авокадо під час дієти

Авокадо може відмінно доповнити дієту і знизити ризик розвитку діабету, але не в тому випадку, якщо його вживати з хлібом.

Про це повідомляє The Sun.

Нове дослідження намагалося вирішити проблему жирів і вуглеводів, розглядаючи авокадо, втрату ваги і резистентність до інсуліну.

Авокадо пригнічує відчуття голоду і контролює рівень інсуліну та цукру в крові, якщо його використовувати в якості заміни вуглеводів. Це здається очевидним, але дослідники кажуть, що це є важливим для людей, які борються з ожирінням.

Авокадо відмінно підходить для дієти, але не на тостах
Відео дня

Метою випробування, проведеного в Центрі досліджень харчування Інституту Іллінойсу, було побачити, чи корисний жир для втрати ваги і ризику розвитку діабету у людей з ожирінням і надлишковою вагою.

Вчені виявили, що авокадо добре заміняє оброблені вуглеводи, такі як хліб і макарони, пригнічуючи голод і сприяючи втраті ваги у людей з ожирінням.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки