Названі продукти, здатні врятувати від раку

61,5 т.
Названі продукти, здатні врятувати від раку

У людей, які дотримуються так званої протизапальної дієти, знижується ризик передчасної смерті на 18%.

До такого висновку прийшла міжнародна група вчених після масштабного дослідження, передає "Журнал внутрішньої медицини".

В експерименті взяли участь 68 273 особи у віці від 45 до 83 років. За станом їхнього здоров'я експерти спостерігали протягом 16 років.

Учасники, які найбільш відповідально дотримувалися спеціальної дієти, на 18% зменшили ризик смертності від загальних причин, на 20% - ризик серцево-судинних захворювань смертність і 13% - ризик смертності від раку. Ці дані отримали шляхом порівняння з тими, хто майже не стежив за своїм харчуванням.

Відео дня

Вчені пояснили, що продукти, які зменшують ризик виникнення запалень, це фрукти, овочі, кава, хліб із цільного зерна, сухі сніданки, знежирений сир, оливкова олія, горіхи, шоколад.

Продукти, в яких обмежували учасників експерименту, це м'ясо, субпродукти, чіпси і безалкогольні напої. Дослідники відзначають, що помірні кількості червоного вина та пива, навпаки, сприяли довголіттю.

"Наш аналіз показав, що навіть часткове приєднання до протизапальної дієти може принести користь для здоров'я", - підсумував ведучий автор експерименту доктор Джоанна Калуза, професор Варшавського університету природничих наук у Польщі.

Як писав OBOZREVATEL, недавно була названа найефективніша дієта на осінь. З її допомогою можна схуднути на 7 кг всього за два тижні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки