Названі три головні правила здорового харчування

88,3 т.
Названі три головні правила здорового харчування

Український дієтолог Світлана Фус поділилася трьома важливими правилами здорового харчування.

У своєму Instagram вона зазначила, що перше правило – це гармонійне співвідношення енергії, яка надходить із їжею протягом дня, й енергії, яка витрачається.

"Тобто, якщо ви будете вживати енергії з їжею більше, ніж витрачаєте, тоді вона зайвими кілограмами позначатиметься на вашій фігурі. Для того, щоб схуднення було ефективним і безпечним для здоров'я, потрібно споживати достатньо енергії для підтримки життєво важливих функцій і вести активний спосіб життя, активніше витрачаючи енергію", — наголосила Фус.

Відео дня

Друге правило харчування, за її словами, — це збалансоване щоденне меню, в яке повинні входити всі необхідні для організму речовини — білки, корисні жири і вуглеводи.

Названі три головні правила здорового харчування

"Третє і не менш важливе правило здорового харчування — це режим прийому їжі. Адже від того, наскільки правильно ви підберете продукти, залежить тільки половина успіху. Друга частина ефективного, а головне безпечного схуднення — це вміле чергування цих продуктів, кратність і регулярність їхнього вживання", — підсумувала дієтолог.

Друзі, хочу поділитися з вами трьома важливими правилами правильного харчування. 👉 Перше правило здорового харчування – це гармонійне співвідношення енергії, яка надходить з їжею протягом дня і енергії, яка витрачається. Тобто, якщо ви будете вживати енергії з їжею більше, ніж витрачаєте, тоді вона зайвими кілограмами буде залишатися на вашій фігурі. Для того, щоб схуднення було ефективним і безпечним для здоров'я, потрібно споживати достатньо енергії для підтримки життєво важливих функцій і вести активний спосіб життя, більш активно витрачаючи енергію. 👉 Друге правило харчування – це збалансоване щоденне меню, в яке повинні входити всі необхідні для організму речовини - різноманітні білки, корисні жири і вуглеводи. Розробити індивідуальну систему харчування, найбільш підходящу для задоволення всіх фізіологічних потреб, самостійно – досить складно, та й далеко не факт, що вийде з першого разу підібрати правильний раціон без необхідних знань. Для того, щоб розібратися з цим питанням, Ви можете звернутися до кваліфікованих спеціалістів у Центр нормалізації ваги Світлани Фус. Після аналізу вашого щоденника харчування, оцінки стану здоров'я, для вас розроблять збалансований раціон і дадуть рекомендації для отримання найкращих результатів. 👉 Третє і не менш важливе правило здорового харчування – це режим прийому їжі. Адже від того, наскільки правильно ви підберете продукти залежить тільки половина успіху. Друга частина ефективного, а головне безпечного схуднення – це вміле чергування цих продуктів, кратність і регулярність їх вживання. # чтобихудетьнадоесть # діетологфус # діетологкіев # діетологонлайн # діетамбой

Публікація від Дієтолог Світлана Фус (@ dietolog.fus)

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Фус розповіла про головну помилку під час "голодної" дієти, оскільки люди часто скаржаться на зворотний від очікувань результат.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки