Не більше склянки на день: дієтолог попередила про особливість літньої ягоди

55,3 т.
Не більше склянки на день: дієтолог попередила про особливість літньої ягоди

Плоди черешні складаються на 82% з води і практично не мають жирів — у 100 г ягід їх міститься всього 0,2 г. Вуглеводна частина — 16%, білків — 1% і 50-54 ккал.

Однак не рекомендується вживати більше склянки на день цього низькокалорійного продукту, розповіла лікар дієтолог Світлана Скосар у своєму Instagram.

Вона також зазначила, що крім органічних кислот і цукрів — фруктози і глюкози, в черешні є багато інших корисних речовин:

  • вітаміни C, A, B1, B2, E, PP;

  • мікроелементи: залізо і йод;

  • макроелементи: калій, кальцій, магній;

  • пектинові речовини;

  • антоціани — речовини з групи флавоноїдів.

Відео дня

Флавоноїди — природні антиоксиданти, які захищають клітини організму від негативного впливу окисного стресу.

черешня

Також черешня цінується за приємний солодкий смак, проте оптимальна порція становить не більше однієї склянки на день.

Черешня, або Вишня пташина Тик-тик пальчиком два рази ❤️ і дізнаєтеся про ще одному продукті з вмістом води понад 80% (це про те, чи можна запивати їжу водою # drsvetlana_вода Плоди черешні 🍒 складаються з * 82% води, * 16% вуглеводів, * 1% білка і * практично не мають жиру (0,2 м на 100 м) * калорійність 50-54 ккал Містять: ✅органіческіе кислоти, ✅сахар (фруктоза, глюкоза), ✅ вітаміни C, A, B1 , B2, E, PP, ✅мікроелементи (залізо, йод), ✅макроелементи (калій, кальцій, магній та інші), ✅пектіновие речовини, а також велика кількість ✅антоціанов - речовин з групи флавоноїдів . Черешня встигає, в залежності від сорту, в проміжку від кінця травня до кінця червня і цінується за приємний солодкий смак. БУДЬ людина може отримати додаткову кількість вітамінів і макро, мікроелементів з плодів черешні. Оптимальною порцією вважається не більше однієї склянки в день. Передбачаючи питання, а чи можна на схудненні? Так, можна. Яка кількість черешні з'їдаєш ти? З турботою про Ваше здоров'я, лікар-дієтолог Світлана. # drsvetlana_пітаніе

Публікація від Лікар ДІЄТОЛОГ Світлана Скосарь (@ dr.svetlana_skosar)

Раніше MedOboz писав про принципи схуднення у літній період: щоб позбутися зайвих кілограмів, достатньо додати в раціон полуницю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки