Обережно, вбивці! Названий топ-10 небезпечних блюд

26,3 т.
Обережно, вбивці! Названий топ-10 небезпечних блюд

Продукти, що містять насичені жири і високий рівень вуглеводів завдають найбільшої шкоди серцево-судинній системі людини.

Найбільш небезпечними є гамбургери, сказала професор Університету Хофстра і начальник відділення кардіології в Британській єпископальної лікарні Святого Іонна в Нью-Йорку Регіна Друз, повідомляє Life з посиланням на американський журнал Time.

Поєднання насичених жирів і вуглеводів в гамбургерах може дати дуже негативний вплив на серце. Більш того, не у всіх закладах громадського харчування інгредієнти хорошої якості.

Відео дня

Крім того, високий вміст насичених жирів є в обробленому м'ясі і ковбасних виробах. У них міститься і багато солі, також як і в піці. Багато таких жирів і у випічці і печиві.

Багато цукру міститься не тільки в цукерках і випічці, а й в безалкогольних напоях, підсолоджених соках і сухих сніданках, які рекламуються як дієтичні.

Шкідливі трансжири містяться в стравах глибокого прожарювання, зокрема в картоплі-фрі. Багато цього компонента в маргарині. А дієтична газована вода стимулює до вживання великої кількості калорій. І речовини, що входять до складу різних газованих напоїв, призводять до схильності до ожиріння.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, кілька порцій горіхів в тиждень зведе ризик інфаркту до мінімуму.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки