Популярна дієта може призвести до семи небезпечних захворювань – дослідження

Популярна дієта може призвести до семи небезпечних захворювань – дослідження

Кето-дієта, яка передбачає зменшення в раціоні вуглеводів і помірне споживання високоякісних жирів, виявилася не такою вже безпечною, як її популяризують. Учені з'ясували, що вона може спровокувати сім небезпечних для життя людини захворювань.

Серед них виокремлюють проблеми із серцем, нирками і розвиток деменції. Про це пише Express, підкреслюючи, що ключем зазначеного раціону харчування є щоденне вживання овочів із високим вмістом жиру (авокадо, спаржа, сир, масло і м'ясо), а також морепродуктів.

До речі, попередні дослідження в цій сфері показали ефективність такого методу схуднення в разі цукрового діабету чи епілепсії. А деякі дієтологи заявляли про корисність кето-дієти за певних видів раку і хвороби Альцгеймера.

Відео дня
Фахівці дійшли висновку, що кето-дієта може спровокувати певні захворювання

Нове дослідження наводить зовсім протилежні дані. Наукову роботу провів фахівець із дієтології Лі Кросбі, який є менеджером програми навчання харчуванню в міжнародному Комітеті лікарів із відповідальної медицини (Physicians Committee for Responsible Medicine, PCRM).

Разом із командою він дійшов висновку, що кето-дієта корисна тільки як частина комплексного лікування епілепсії. В іншому ж вона підвищує ризик виникнення таких семи захворювань:

  • хвороби серця;

  • цукровий діабет;

  • рак;

  • хвороба Альцгеймера;

  • ниркова недостатність;

  • захворювання нирок;

  • дефекти нервової трубки у новонароджених.

Кето-дієта передбачає споживання більшої кількості жиру

"Як тільки організм переходить у стан кетозу, люди починають втрачати м'язи, сильно втомлюються і в підсумку переходять у режим голодування", – підтвердила результати дослідження і висловилися проти кето-дієти клінічна дієтологиня, представниця Академії харчування та дієтології в США Ліза Сімпермен.

Як повідомляв OBOZREVATEL, популярна американська блогерка та авторка кулінарних книг Рі Драммонд поділилася секретом схуднення на 19 кг за чотири місяці. 52-річна жінка застерегла одразу, що не сиділа на інтервальному голодуванні чи кето-дієті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки