МоваЯзык

/ Здорове харчування

Потрібно всього 2 хвилини: вчені розповіли, як швидко поліпшити здоров'я

Вчені з'ясували, що, якщо більше двох хвилин вдихати аромат нездорової висококалорійної їжі, то її можна розхотіти.

Дослідження показало, що мозок не обов'язково диференціює джерело чуттєвого задоволення, такого як смак і запах, пише Journal of Marketing Research.

"Атмосферний аромат може стати потужним засобом протистояти тязі до ласощів. Насправді, тонкі сенсорні стимули, такі як запахи, можуть більш ефективно впливати на вибір продуктів харчування дітьми і дорослими, ніж обмежувальна політика", – розповів провідний автор дослідження Діпаян Бісвас, доктор філософії, професор маркетингу в Коледжі бізнесу Університету Південної Флориди, США.

Вчені знайшли прямий зв'язок між тривалістю часу перебування в оточенні запаху чогось і бажанням з'їсти цей продукт. Виявилося, що при вдиханні аромату печива протягом 30 секунд, перевага, з більшою ймовірністю, віддавалася печиву. Водночас ті, хто піддавався впливу запаху більше двох хвилин, рідше спокушалися печивом і робили вибір на користь полуниці. При тестуванні запаху піци і яблук результати були аналогічними.

Здорове харчування

Здорове харчування

"Використання аромату печива в освіжувачах повітря або ароматичних свічках може підштовхнути до більш здорового вибору. Очевидно, що необхідні додаткові дослідження в домашніх умовах, щоб вивчити це більш докладно", – додав Бісвас.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікар розвіяла популярний міф про цукор.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
3
3
Смішно
5
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини