Прискорює обмін речовин: вчені розкрили секрет збереження бажаної ваги

29,1 т.
Прискорює обмін речовин: вчені розкрили секрет збереження бажаної ваги

Вчені зі США прийшли до висновку, що низьковуглеводні дієти допомагають не тільки скинути вагу, а й прискорити обмін речовин. Згідно з їх дослідженням, люди з надмірною масою тіла, які замінили всі вуглеводи жирами, різко прискорили метаболізм.

Як пише журнал BMJ, після п'яти місяців дотримання низьковуглеводної дієти у людини витрачається приблизно на 250 калорій більше, ніж у тих, хто вживав багато вуглеводів і мало жирів.

"Це наводить на думку, що обмеження споживання вуглеводів, можливо, допомагає зберегти бажану вагу після схуднення", ‒ йдеться в дослідженні.

Крім цього, біологи відзначили, що не вважають розумною пораду рахувати калорії. На їхню думку, однакова кількість ккал, які людина отримує від жирів і вуглеводів, має різну цінність.

Відео дня

"Раціони, що відрізняються за співвідношенням вуглеводів і жирів, але містять однакову кількість калорій, зовсім по-різному впливають на гормони, почуття голоду й обмін речовин", ‒ підсумовується в дослідженні.

Ілюстрація

Як писав OBOZREVATEL, медики заявили, що середземноморська дієта з низьким вмістом калорій сприяє зниженню маси тіла, при цьому з плином часу ця позитивна динаміка зберігається.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки