Уповільнює старіння мозку: вчені розповіли про користь популярної дієти

Уповільнює старіння мозку: вчені розповіли про користь популярної дієти

Кетогенна дієта з високим вмістом жирів і низьким вмістом вуглеводів знижує ризик розвитку вікових нейродегенеративних захворювань.

Крім того, такий раціон позитивно позначається на когнітивних здібностях. Про це дослідники університету Кентуккі заявили в своїй статті на MedicalXpress.

Вчені провели дослідження на лабораторних мишах. Під час експерименту гризунів розділили на дві групи: одна харчувалася звичайним кормом, друга - продуктами з високим вмістом жирів. По закінченню 16-ти тижневого дослідження з'ясувалося, що миші, які харчувалися відповідно до кетогенної дієти демонстрували менший ризик розвитку Альцгеймера, і крім того у них покращилася мікрофлора кишківника.

Відео дня

Дослідники з'ясували, що від стану мікрофлори кишківника залежить працездатність мозку. Кетогенна дієта позитивно впливає на кровопостачання сірої речовини і гематоенцефалічного бар'єру, який захищає нервову систему від токсинів.

Фахівці стверджують, що раніше також були отримані докази того, що кетогенна дієта корисна для людей з аутизмом, епілепсією і хворобою Паркінсона.

Читайте на OBOZREVATEL, як схуднути швидко: топ-3 ''агресивних'' дієт.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки