МоваЯзык

/ Здорове харчування

Рослинні дієти: чим небезпечні для організму

Все більше досліджень розкривають переваги рослинних дієт і все більше споживачів звертають увагу на цю дієтичну пораду.

Зростаюча тенденція до рослинних дієт може поставити під загрозу здоров'я мозку, оскільки в раціоні зменшується кількість м'яса і холіну, який міститься в ньому. Про це повідомляє Medical News Today.

Яловичина, яйця, молочні продукти, риба і курка є основними джерелами цієї поживної речовини. Горіхи, бобові та овочі, такі як брокколі, містять найменшу кількість холіну.

У людському організмі холіну виробляється недостатньо, тому його отримання з харчових джерел має вирішальне значення. Холін життєво важливий для багатьох аспектів гарного метаболізму, таких як синтез нейротрансмітерів, структура клітин і метилювання.

Дослідження пов'язують дефіцит холіну із захворюванням печінки, порушенням когнітивних функцій у потомства і навіть неврологічними розладами. Поживна речовина є ключем до розвитку здорового мозку, особливо на стадії внутрішньоутробного розвитку. Раніше Інститутом медицини США були встановлені мінімальні щоденні норми споживання холіну:

  • жінки – 425 мг;

  • чоловіки – 550 мг;

  • вагітні – 450 мг;

  • годують грудьми – 550 мг.

Проте більшість європейців, американців, канадців і австралійців не дотримуються цих рекомендацій. За словами доктора філософії Емми Дербішир (Великобританія), низьке вживання холіну викликає стурбованість серед фахівців, що заслуговує розгляду і подальшого вивчення. Якщо холіну не отримувати в кількостях, необхідних з дієтичних джерел як таких, то будуть потрібні стратегії прийому добавок, особливо для ключових етапів життєвого циклу, таких як вагітність, коли споживання холіну має вирішальне значення для розвитку плода.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
1
1
Смішно
5
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини