МоваЯзык

/ Здорове харчування

Шкода чи користь від ГМО? Дієтолог дала відповідь

Дієтолог Олена Кален запропонувала розібратися, що таке генно-модифікований організм (ГМО) і для чого його використовують в сучасному світі.

"ГМО - це організми, в генотип яких введені гени іншого живого організму. Ці відкриття дозволяють людству лікувати захворювання, створювати ліки, нові види рослин і навіть тварин. Наприклад, троянди і півонії яскравих забарвлень, кішки, які не викликають алергії" , - написала вона в Instagram.

Кален зазначила, що в харчовій промисловості ГМО - це продукти, з новими властивостями: тривалий термін зберігання, стійкість до впливу шкідників, підвищений вміст вітамінів, зручність транспортування і найважливіший фактор - здешевлення та прискорення виробництва і вирощування.

ГМО

ГМО. Джерело: 24 канал

24 канал

"Все це призвело до того, що на прилавках подібні продукти тепер присутні постійно. Можна купити овоч чи фрукт, і він тижнями буде зберігати свою свіжість і привабливість. Для виробників це прекрасно, адже вони не терплять збитків у вигляді зіпсованих продуктів", - пояснила дієтолог.

При цьому, за її словами, до цих пір невідомо як ці продукти впливають на організм людини, немає ні короткострокових результатів, ні віддалених, хоча і проводилося безліч експериментів на щурах.

"Деякі з досліджень показали появу ракових клітин в їх організмі і збільшення рівня безпліддя. Але вважається, що в експерименті не було чистоти умов проведення. При цьому є й достовірні дані про токсичність окремих видів, наприклад генно-модифікованої кукурудзи", - підсумувала Кален.

Сьогодні навколо створення генно-модифікованих організмів бушує чимало суперечок. ⠀ Для початку пропоную розібратися, що таке ГМО і для чого це використовується в сучасному світі? ☝🏻 ⠀ ГМО - це організми, в генотип яких введені гени іншого живого організму. Ці відкриття дозволяють людству лікувати захворювання, створювати ліки, нові види рослин і навіть тварин. Наприклад, троянди і півонії яскравих забарвлень, що світяться акваріумні рибки, кішки, які не викликають алергії. ⠀ 👉🏻 У харчовій промисловості ГМО - це продукти, з новими властивостями: тривалий термін зберігання, стійкість до впливу шкідників, підвищений вміст вітамінів, зручність транспортування і найважливіший фактор - здешевлення та прискорення виробництва і вирощування. ⠀ Все це призвело до того, що на прилавках подібні продукти тепер присутні постійно. Можна купити овоч чи фрукт, і він тижнями буде зберігати свою свіжість і прівлекательность🧐 Для виробників це прекрасно, адже вони не терплять збитків у вигляді зіпсувалися продуктів. ⠀ При цьому до цих пір невідомо як ці продукти впливають на організм людини. Немає ні короткострокових результатів, ні віддалених, хоча і проводилося безліч експериментів на крисах🐁 Деякі з досліджень показали появу ракових клітин в їх організмі і збільшення рівня безпліддя. Але вважається, що в експерименті не було чистоти умов проведенія🙌🏻 При цьому є й достовірні дані про токсичність окремих видів, наприклад генно-модифікованої кукурузи🌽 ⠀ Ставте в коментарях ➕, якщо вам цікава і хвилює ця тема🤔 ⠀ ПРОДОВЖЕННЯ в наступному пості. .. ⠀ 🙌Напомінаю, що на питання про марафоні я відповідаю в особистих повідомленнях. Напишіть мені "ТАК" в Директ, і я розповім докладніше про марафоні і допоможу вам знизити вагу легко і з удовольствіем😌 ⠀ # еленакален_совети # похудетьбистро # бездіет # гмо

Публікація від ОЛЕНА розжареного СХУДНЕННЯ БЕЗ дієт (@elenakalen)

Як повідомляв OBOZREVATEL, дієтолог дала слушні поради, як мотивувати себе для схуднення.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

1
Коментарі
5
1
Смішно
3
Цікаво
1
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини