Допомагає скинути вагу: названо продукт, який знищує холестерин

57,8 т.
продукти

Додавання в раціон одного авокадо на день зменшує кількість частинок "поганого холестерину", які були окислені, що позитивно позначається на схудненні та здоров'і загалом.

Це показало нове дослідження групи вчених із США. Подібно до того, як кисень може пошкодити їжу – наприклад, порізане яблуко стає коричневим – науковці вважають, що окислення також шкідливе для організму, передає "Радіо максимум".

Для вивчення були відібрані 45 дорослих учасників із надмірною вагою або ожирінням.

На початку дослідження всі піддослідні дотримувалися двотижневої дієти, яка імітувала середньостатистичне американське харчування та дозволяла всім почати експеримент із аналогічним раціоном.

Відео дня

Після п'яти тижнів учасники з дієтою з авокадо мали значно нижчі рівні окисленого холестерину, ніж до початку дослідження або після дієт із низьким і помірним вмістом жирів. У них також зафіксували вищий рівень лютеїну й антиоксиданту.

Дослідники додали, що оскільки в раціоні з помірним вмістом жиру без авокадо є ті ж мононенасичені жирні кислоти, які є в ньому, цілком імовірно, що фрукт містить додаткові біоактивні речовини, які сприяли виграшному становищу дієти саме з цим продуктом.

Ілюстрація

Як писав OBOZREVATEL, раніше дієтологи з Іспанії склали список надзвичайно шкідливих продуктів, які не варто їсти навіть у маленьких кількостях.

Експерти також розповіли, в який час варто відмовлятися від прийому їжі, щоб ефективно схуднути.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки