"Тиждень за тижнем": розкритий важливий нюанс правильного харчування

116,3 т.
Правильне харчування

Немає визначеної кількості часу, який потрібен для повноцінного переходу на правильне харчування. Для кожної людини це питання – індивідуальне.

Про це повідомила дієтологиня Вікторія Кляуз на своїй сторінці в Telegram. Вона зазначила, що правильне харчування складається з відмови від шкідливої їжі і наповнення раціону різноманітними корисними продуктами.

Кляуз написала, що, якщо ж людина продовжує їсти курку і гречку, таке харчування не можна назвати правильним. Важливий баланс корисних речовин, а не тільки виключення шкідливих компонентів.

Відео дня
Правильне харчування

"Питання часу – індивідуальне. Можна налаштуватися і за один день повністю змінити свій раціон, а можна поступово, тиждень за тижнем, іти до повноцінного правильного харчування", – підсумувала дієтологиня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Кляуз дала кілька важливих практичних порад щодо правильного харчування. Вона розповіла, скільки фруктів потрібно їсти і який хліб вибирати.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки