У крові з'являється хімія! Фастфуд виявився смертельно небезпечним

19,9 т.
У крові з'являється хімія! Фастфуд виявився смертельно небезпечним

Фастфуд, а також готова їжа в упаковках можуть бути небезпечними для здоров'я через вміст перфтороктансульфоновой кислоти (ПФАС).

До такого висновку прийшли фахівці некомерційної організації Silent Spring Institute в США, передає MedicalXpress. Вчені додали, що більш корисною є їжа, приготована вдома.

У дослідженні взяли участь 10 106 осіб. Добровольці надали зразки крові для виявлення різних речовин, що відносяться до ПФАС і описали своє меню. Так, стало відомо, що ті, хто готують вдома, мають значно менше ПФАС в організмі.

Велика кількість хімікатів виявили у завсідників ресторанів і піцерій. ПФАС можуть провокувати появу раку, захворювання щитовидної залози, зниження імунітету, низька вага при народженні та безпліддя. У великій кількості хімікати містяться в попкорн для мікрохвильовки.

Відео дня
Фастфуд виявився смертельно небезпечним

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені розповіли про нову загрозу від фастфуду. Також в список небезпечних продуктів потрапили торти і печиво.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки