Вчені дізналися про дієту, що продовжує життя

12,4 т.
Вчені дізналися про дієту, що продовжує життя

Вчені Абердинського університету в Шотландії з'ясували, що низькокалорійні дієти можуть продовжити життя.

Як повідомляє РІА Новини, на думку вчених, низькокалорійні програми харчування дозволяють на 18% знизити ризик ранньої смерті у людей з надлишком маси тіла.

Як заявила співавтор цього дослідження Елісон Авенель, найбільш корисні дієти з низьким вмістом жиру, цукру і рафінованих вуглеводів.

"Втрата ваги шляхом скорочення калорійності раціону за допомогою дієт із низьким вмістом жиру, які також містять мало цукру і рафінованих вуглеводів, зменшують імовірність передчасної смерті у людей, які страждають від ожиріння", - повідомила вона.

Відео дня

Разом із тим, вчені не визначили, чи дозволяє такий стиль харчування знизити ризик серцевих захворювань або раку. Не виявлена ​​і позитивна динаміка при включенні в програму зі зниженню ваги фізичних вправ.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені Гарвардського університету з'ясували, що контроль активності мітохондрій за допомогою дієт або генетичних маніпуляцій збільшує тривалість життя і сприяє здоровому старінню.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки