Вчені назвали головну умову продовження життя

25,6 т.
Вчені назвали головну умову продовження життя

Оптимальний рівень низки вітамінів, мінеральних речовин та інших сполук здатний зменшити ризик передчасної смерті, продовжити життя і забезпечити здорове старіння.

До такого висновку прийшли вчені Науково-дослідного інституту при дитячій лікарні в Окленді (США), передає MedicalXpress. Як стало відомо, жителі розвинених країн, включаючи 70 відсотків американців, відчувають нестачу одного або декількох важливих для організму речовини.

Незважаючи на те, що дефіцит вітамінів не настільки сильний, щоб викликати цингу або рахіт, вчені впевнені, що недолік має довгострокові наслідки. Так, вітамін D, омега-3-ненасичені жирні кислоти і магній є необхідними компонентами ферментів, які беруть участь у відновленні ДНК, забезпечують здоров'я кровоносних судин і запобігають окислювальний стрес.

Відео дня

Якщо людина відчуває брак вітамінів і мінералів, організм змушений витрачати їх обмежену кількість для підтримки життєво важливих функцій і репродуктивного здоров'я за рахунок інших потреб.

Так у людей, які страждають від хронічної нестачі вітаміну К і селену, виробляється менше ферментів, що сприяють здоров'ю артерій, через що підвищується ризик смерті від серцево-судинних захворювань.

Вчені з'ясували, що на тривалість життя впливає достатня кількість таких речовин як таурин, ерготионеїн, пірролохінолінхінон, а також каротиноїди лютеїн, зеаксантин, лікопен, α- і β-каротин, β-криптоксантин і астаксантин.

Включення в раціон достатньої кількості цих молекул допоможе запобігти передчасному старінню.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені назвали секрет довголіття через їжу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки