Врятує від діабету і ожиріння: знайдено оптимальний графік прийому їжі

55,6 т.
Врятує від діабету і ожиріння: знайдено оптимальний графік прийому їжі

Прийом їжі в рамках обмеженого періоду часу знижує ризик розвитку діабету 2-го типу і коригує масу тіла.

Про це заявили вчені Університету Аделаїди і Південно-австралійського Інституту охорони здоров'я та медичних досліджень, передає "Лента.ру".

Так, у дослідженні взяли участь 15 осіб, які, згідно з умовами експерименту, могли їсти з 8 години ранку до 17:00 години, або з полудня до 21:00. При цьому вони вживали звичну для них їжу.

Знайдено оптимальний графік прийому їжі
Відео дня

Кожен день у добровольців вимірювали концентрацію глюкози в крові. Виявилося, що дев'ятигодинне "вікно" прийому їжі покращує метаболізм і спрощує контроль над рівнем цукру.

Учені вважають, що цей ефект був досягнутий через зниження маси тіла.

За словами фахівців, результати показують, що зниження ймовірності захворювання на діабет можна домогтися, не відмовляючись від улюблених продуктів. Харчування у відповідний час доби дозволяє знизити резистентність до вуглеводів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, канадські вчені з Університету Британської Колумбії порадили людям з діабетом другого типу їсти на сніданок їжу з високим рівнем жирів і низьким вмістом вуглеводів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки