Каші під забороною: названий кращий сніданок для діабетиків

35,3 т.
Названий кращий сніданок для діабетиків

Канадські вчені з Університету Британської Колумбії порадили людям із діабетом другого типу їсти на сніданок їжу з високим рівнем жирів і низьким вмістом вуглеводів.

Такою стравою є омлет. Вона допоможе контролювати рівень цукру в крові протягом дня, передає Medicalxpress.

За словами професора Джонатана Літтла, діабетикам варто відмовитися від каш, тостів і фруктів на сніданок, тому що ці продукти можуть стати причиною сильного сплеску рівня цукру в крові, оскільки містять багато вуглеводів.

Вчений пояснив, що сніданок є "проблемним" прийомом їжі для людей із цукровим діабетом другого типу. І найкращий вихід із ситуації – віддати перевагу жирам.

Відео дня
Омлет

Професор вважає, що проста яєчня або омлет – це хороший спосіб запобігти великому стрибку цукру, поліпшити глікемічний контроль протягом дня і навіть зменшити інші ускладнення діабету.

"Ми очікували, що обмеження кількості вуглеводів до 10% на сніданок допоможе запобігти сплеску цукру. Але ми були трохи здивовані, що це мало тривалий ефект і що загальний контроль та стабільність глюкози були покращені. Великі коливання рівня цукру в крові ушкоджують наші кровоносні судини, очі й нирки. А низьковуглеводний сніданок зменшує тривожні показники", – зазначив професор.

Ще один цікавий аспект нового дослідження – голод перед їжею і тяга до солодкого в кінці дня, як правило, у діабетиків були нижче, якщо вони їли на сніданок їжу з низьким вмістом вуглеводів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікарі назвали 17 симптомів діабету, які не варто ігнорувати.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки