''Втрачають на 9 кг більше'': вчені виявили нову користь від популярної дієти

43,2 т.
''Втрачають на 9 кг більше'': вчені виявили нову користь від популярної дієти

Біологи зі США прийшли до висновку, що кетодієта, при якій виключають продукти з вуглеводами, із плином часу не втрачає своєї ефективності. Це ж стосується й інших низьковуглеводних дієт.

Як пише BMJ, відмова від вуглеводів та їх заміщення білками і жирами згодом змушують спалювати тіло більше калорій.

"Не всі калорії однаково впливають на наше тіло. Якщо ці відмінності не зникнуть у майбутньому, то людина, яка сидить на подібній дієті, скине приблизно на 9 кг більше, ніж люди з іншими режимами харчування", ‒ повідомила Кара Еббелінг із Гарвардського університету.

''Втрачають на 9 кг більше'': вчені виявили нову користь від популярної дієти
Відео дня

Варто відзначити, що кетодієта полягає в тому, що основна частина споживаних калорій складається з білків і жирів. Це змушує організм переробляти не тільки глюкозу, а й жирні кислоти і кетони. Такий особливий режим робить м'язи більш витривалими й уповільнює процес старіння клітин.

Як писав OBOZREVATEL, раніше дослідники заявили, що кетогенна дієта з високим вмістом жирів і низьким вмістом вуглеводів знижує ризик розвитку вікових нейродегенеративних захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки