Вживання молока може знизити ризик серцевих захворювань на 14%: результати дослідження

Вживання молока може знизити ризик серцевих захворювань на 14%: результати дослідження

Одна склянка молока щодня може знизити рівень холестерину в крові, а також ризик серцево-судинних захворювань. Продукт назвали важливим живильним комплексом, оскільки він містить 18 із 20 незамінних для людини білків і амінокислот, а також насичені жири.

Ефект вживання молока на запобігання небезпечних захворювань з'ясували під час спільного дослідження вчені з Британії, Нової Зеландії і Австралії. Про це пише Express.

Зазначається, що люди, які п'ють молоко, мають вищий індекс маси тіла (ІМТ) і більше жиру. Зазвичай вони вважаються факторами ризику серцево-судинних захворювань.

Вживання молока може знизити ризик серцевих захворювань на 14%, – вчені
Відео дня

Дослідники вивчили інформацію про здоров'я 2 млн британців і американців та виявили, що вживання молока навпаки знижують ризик ішемічної хвороби серця – на 14%.

"В учасників із генетичною варіацією, яку ми пов'язували з вищим споживанням молока, був вищий ІМТ і більше жиру, але, що важливо, нижчий рівень хорошого і поганого холестерину. Ризик ішемічної хвороби серця теж був значно нижчим. Все це говорить про те, що не потрібно зменшувати споживання молока для запобігання серцево-судинних захворювань", – пояснив провідний автор дослідження, професор в британському Університеті Редінга Вімал Карані.

Вчені оцінили вплив споживання молока на запобігання захворюванням серця

Він нагадав, що ожиріння, діабет та інші стани, які впливають на метаболізм, теж пов'язані з надмірним вживанням молочних продуктів. Але водночас уточнив: немає ніяких доказів того, що більш високе споживання молока збільшує ймовірність діабету.

Також наголошується, що молоко допомагає зміцнити здоров'я кісток і постачає організм вітамінами та білками.

Як повідомляв OBOZREVATEL, фіналіст чемпіонату України з латте-арту Владислав Іващенко дав поради про те, як вибрати якісне рослинне молоко. Він також назвав його переваги.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки