МоваЯзык

/ Здорове харчування

Як розвантажитися після новорічних свят

Ось ми і зустріли Новий рік! Вже зараз мене атакують запитаннями з усіх боків: "Як зробити розвантаження организму після великої кількості їжі та алкоголю?"

Якщо ви спочатку не слухали мої поради, сиділи на суворих дієтах, а зараз вже четвертий день їсте 24 години на добу – дуже шкода. Рекомендую все ж таки зупинитися і почати в житті здорово харчуватися.

Розвантажувальний день – режим харчування, який має на увазі обмеження калорійності і/або поживних речовин, певних продуктів.

Чи потрібене розвантаження після Нового року?

  • Ні, спочатку воно був придумане в лікувальних цілях (при отруєнні, наприклад). На сьогоднішній день допустимо використовувати розвантажувальні дні в ситуаціях, коли "вага стала".

  • Ні, тому що перепад з 5000 калорій на 900 буде занадто різким! І ваш організм може перемкнутися в режим запасання. Плюс формування обмежувальної поведінки. Немає ніякої забороненої їжі, після якої потрібен "детокс".

Найкраще, що можна зробити – це повернутися до колишнього здорового, повноцінного харчування.

Якщо все одно хочеться зробити разгруз...

Зробіть собі вегетаріанський день на тижні. Це допоможе відчувати себе "легше" психологічно.

Кому не можна робити розвантаження?

Якщо у вас захворювання в стадії загострення, дітям, під контролем лікаря в період вагітності і годування, при анемії, нестачі маси тіла.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини