Запобігає раку: вчені пояснили важливість відомого вітаміну

38,9 т.
Запобігає раку: вчені пояснили важливість відомого вітаміну

Вітамін D має найбільший вплив на здоров'я серцево-судинної системи людини. Також наявність у достатній кількості цього елементу допомагає витримувати тривалі навантаження і добре впливає на кістки.

До такого висновку прийшли кардіологи, вивчивши вплив споживання вітамінів, пише Europain Journal of Preventive Cardiology. Збільшувати кількість вітаміну D медики порадили за допомогою харчових добавок або прогулянок під сонячними променями.

"Велика кількість вітаміну D в організмі статистично пов'язана із високою витривалістю. Також добре відомо, що він позитивно впливає на кістки і роботу серця", — пояснив Амр Мараван, вчений із університету Вірджинії.

Відео дня

Повідомляється також, що медики виявили низку нових корисних властивостей цього вітаміну. Доведено, що він знижує ризик інфаркту і смерті від нього, а також уповільнює розвиток склерозу.

Також біологи провели експеримент, годуючи хробаків великою кількістю вітаміну. Результати показали, що цей елемент захищає від розвитку діабету й раку, а також уповільнює старіння.

Як писав OBOZREVATEL, дефіцит вітаміну D порушує репродуктивну функцію жінок. Достатня ж кількість цього мікроелемента позитивно впливає на здоров'я вагітних і дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки