"Не приносять користі!" Вчені зробили несподіване відкриття про вітаміни

33,5 т.
'Не приносять користі!' Вчені зробили несподіване відкриття про вітаміни

Вчені провели масштабні дослідження, під час яких прийшли до висновку, що більшість вітамінів має незначний вплив на організм людини.

Члени Асоціації американських кардіологів провели аналіз, за допомогою якого зробили висновок, що вітаміни В, С і D, що містяться в більшості БАДів, практично не приносять користі, передає Business Insider.

Під час досліджень було доведено, що єдиним джерелом "нормальних" вітамінів, інших корисних речовин і мікроелементів можуть служити лише натуральні продукти, а фармакологічні препарати не чинять на організм майже жодного впливу.

Відео дня

Зокрема, вітаміни A, C і E можна отримати лише вживаючи овочі і фрукти. При цьому вітаміну С особливо "дісталося" від вчених - за заявами медиків, цей вітамін не допомагає швидше одужати в разі застуди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені назвали несподівану небезпеку м'яса.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки